Wanneer Kerst en Oud en Nieuw voorbij zijn krijgen mensen het weer op de heupen. Weg met die overtollige kilo’s. Een van de vaste voornemens voor veel mensen is dan ook om te gaan sporten. Buiten of bij een sportschool zoals Basic Fit of Kwik Fit. Gewoon meer lichaamsbeweging is niet goed genoeg. Het moet sport zijn, inspanning, zweten.
Sinds een paar jaar zie ik in het parkje achter mijn flat joggers voorbijkomen. In januari zijn het er opeens twee keer zoveel. Een van de vaste joggers is een man van een jaar of 25-30. Lang en slank, grote passen en met een fantastisch soepel verend onderstel. Tot nu toe zag ik hem alleen maar in zijn eentje of met zijn hond. Vandaag liep daar opeens een klein dikkerdje achteraan. Ik heb nog even gekeken of ze ook wel echt bij hem hoorde en niet dat hij haar toevallig aan het inhalen was toen ik uit het raam keek. Ze was ongeveer 50 tot 70 centimer kleiner en met heel veel rondingen, niet alleen maar op haar borst. Alles was bol aan haar, van haar gezicht tot aan haar kuiten. Ze liep schuin achter hem, misschien om uit de (tegen)wind te blijven. Of misschien dacht ze zo wel helemaal ongezien door het parkje te kunnen hollen. Ik vraag me af van wie het initiatief kwam. Van hem of van haar.
Met al die initiatieven kan ik natuurlijk niet achterblijven. Ik heb ook maar besloten er een sportief jaar van te maken en heb vandaag bij Bol.com een dvd-box besteld met de grootse Olympische successen van de vorige eeuw. Gegarandeerd vele uren kijkplezier.
Geef een reactie